2017 Yaz Modasında Neler Var Neler!

2017 Yaz Modasında Neler Var Neler!

Güneşin gün yüzüne çıkmasıyla birlikte 2017 ilkbahar-yaz sezonunda bayan modasına yön verecek trendler de görücüye çıkmaktadır. 2017 yaz modası sokak stilinden davet şıklığına, günlük giyimden spor tarza kadar pek trend olacak koleksiyonlarla ortaya çıkıyor. Geçen sezondan aynı popüleriteyle yeni sezona geçiş yapan ya da ilk kez bu sezon göreceğimiz pek çok parça bulunuyor. Koleksiyonlar arasından sokak stillerinize nasıl uygulamalar yapacağınız, yeni sezon için neleri gardırobunuza katacağınız sizin zevkinize kalmıştır. Gelim hep birlikte 2017 yaz modasının göze çarpan detaylarına göz atalım.

yaz için kıyafet önerileri

2017 Yaz Trendleri

2017 yaz trendleri canlı renkler, spor kıyafetler, pop akımı, 90’lar modasını tekrar yaşatıyor. Fırfırlar, kıyafet detaylarında bayanlara bazen feminenlik bazen de sevimlilik katıyor. Yansıtmak istediğiniz tarz size kalmış ama 2017 yazında fırfırlar her yerde. Tamamen açık kalan omuzlar, pencere detaylarıyla açığa çıkarılan omuzlar ve asimetrik yaka detayları yaz trendleri arasında yer alıyor. 2017 ilkbahar – yaz sezonunda ütü derdine son veren buruşuk kumaşlar göze çarpıyor. Pile, kıyafetler üzerindeki hükümdarlığını bu sezon da devam ettiriyor. Pileli tasarımlar bu sezonun da en hit parçalarından.

ilkbahar yaz modası

Yaz Kıyafetleri 2017

Dik yakaların, dantellerin, fırfırın var olduğu viktoryen stili, yaza hızlı bir geçiş yapıyor. Viktoryen tarzdaki parçaları daha modern tasarımlarla bir araya getirerek, bunu gündelik stilinize yansıtabilirsiniz. Yaz kıyafetleri 2017 parçaları arasında kemerlerden ya da kıyafetlerden sallanan uzun ipler önemli aksesuarlar olarak göze çarpıyor. Latin etkisi bu dönem tüm kombinde hissediliyor. Latin dansçıların kıyafetlerini andıran elbiseler oldukça revaçta. 2017 yaz sezonunda sıra dışı beyaz tasarım gömlekler de oldukça geniş yer kaplıyor. Vintage tarzı yansıtan kombinler 2017 yazının öne çıkan parçalarından.

ilk bahar yaz kıyafetleri


Share This Post