Hamilelik Lekeleri Nasıl Geçer?

Hamilelik Lekeleri Nasıl Geçer?

Hamilelik sürecinde anne adaylarında yaşadığı bazı cilt sorunları oluşabilmektedir. Cilt sorunları vücudun her hangi bölgesin de oluşabileceği gibi yüzde bu lekeler oluşmaktadır. Yüzdeki lekeler renk tonları farklılık gösterebilmektedir ama genelde anne adayların yüzün de ki lekeler kahverengi ve kahverengi tonlarındadır. Hamilelik sürecinde ilaç ve kremler tehlikeli olabilmektedir. Bunun için anne adayının doğal yollardan doğal malzemelerle evde kendisi hazırlayabileceği ve uygulayabileceği doğal maskelerdir bu maskelerin her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Yüzünüzdeki veya vücutta herhangi bir yerde ki lekelere de uygulayabilirsiniz.

Hamilelik Lekelerinden Kurtulmanın Yolları

Cilt lekelerine limon, limonun ciltteki mükemmel etkisi vardır. bir limonu ikiye bölün ve sorunlu olan bölgeye sürün masaj yapar gibi limon suyunun deriye inmesini sağlayın günde bir defa bunu uygulayın 15 dakika kadar limon bölgede klasın ardında ılık su ile yıkayın. limon dışında süt bir pamuk yardımıyla, küçük bir kaseye 2 kaşık kadar süt koyun ve pamukla ile yüzünüz de ki lekelere sürün bunu günde 2 ve 3 defa yapın bir hafta kadar devam edin uygulamaya gözle görülür lekelerde azalma ve lekelerde renk açılmasını sağlayacaktır. Bu uygulamayı 3 haftaya da devam edebilirsin her hangi bir zararı olmayacaktır.

hamilelik-lekeleri-nasil-gecer

Hamilelik Lekelerini 2 Haftada Yok Edin

Soğan harikalar yaratır soğan soğanı iki parçaya ayırın ve lekelerin üzerine sürün günde iki defa bunu uygulayın 2 hafta boyunca buna defam edin lekelerin azaldığını göreceksiniz. Başka bir uygulama ise maydanozun suyunda bir yemek kaşığı, portakal suyunda bir yemek kaşığı, limon suyunda bir yemek kaşığı bunların üçünü bir kaseye koyun iyice karıştırın ardında lekelerin üzerine damlatın ve parmak uçlarınızla iyice deriye yedirin. Günde bir defa uygulayın bir hafta boyunca bunu uygulayın etkisini göreceksiniz.


Share This Post